Besyo Hazırlık Kursu

Besyo Açılımı:
Antrenörlük Bölümü: Bu bölümü bitiren öğrenciler Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü teşkilatlarında, özel spor kulüplerinde, okullarda antrenörlük ve yardımcı antrenörlük yapabilmektedir. Profesyonel spor kulüplerinde çalışabilecekleri gibi turizm alanında da spor eğitimi verebilirler. Eğitim müfredatında antrenman bilimi, spor sağlığı, sporda psiko-sosyal alanlar, spor yöneticiliği ve bunlara benzer konulardaki akademik derslere yer verilmektedir.

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği : Bu bölümden mezun olan öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan okullarda, özel okullarda, engelli spor eğitimi uygulamalarında ve özel spor alanlarında görev yapabilmektedirler. Eğitim boyunca spor bilgisi, genel kültür, öğretmenlik ile alakalı konularda akademik potansiyelin yüksek olduğu formasyon dersleri verilmektedir.

Spor Yöneticiliği Bölümü: Bu bölümü bitiren öğrenciler Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne bağlı kurumlarda, turizm alanında, otellerde, özel spor salonlarında, 500 den fazla çalışanı olan kuruluşlarda profesyonel spor yöneticisi olarak görev yapabilmektedirler. Eğitimde işletme, yönetim organizasyon, hukuk, pazarlama, iletişim gibi akademik dersler verilmektedir.

Rekreasyon Bölümü: Bu bölüm mezunları Turizm alanında görev yapmaktadırlar. Bu sebeple turizm alanında ihtiyaç duyulabilecek bilgileri eğitimleri boyunca almaktadırlar.

Detaylı Bilgi İçin: >>Koordinatörümüzle iletişime geçebilirsiniz

    En hızlıya - En yükseğe - En güçlüye!..
Citius - Altius - Fortius!..

 

Besyo Hazırlık Kursları
Besyo Nedir?
Beden eğitimi ve spor yüksekokulu dalının kısaltılmış haline besyo denmektedir. Besyolar yüksekokul statüsünde olmasına rağmen bu bölümlerde eğitimler 4 yıl verilmektedir. Türk toplumunda besyo spor akademisi olarak bilinmektedir.

Besyo Kazanabilmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?
Tyt sınavlarında 150 puan alarak barajı geçen öğrenciler yetenek sınavlarına girmek için bir hak kazanmaktadır. Tyt sınavlarında öğrencilerin aldıkları puanlar 0,22 kat sayısı ile çarpılır ve öğrencilerin başarıları için önemli bir kriter niteliği taşır. Bunun dışında öğrencilerin okullarından gelen OBP puanı da 0,11 ile çarpılır ve öğrencilerin gireceği yetenek sınavları öncesi başlangıç puanı olarak belirlenir. Öğrencilerin Tyt puanı ve OBP puanının yüksek olması girmek istedikleri üniversiteler için şanslarını artırır.Öğrencileri zorlayan asıl konu da Tyt sonrasında yapılacak olan özel yetenek sınavlarıdır. Özel yetenek mülakatları düzenli ve sürekli olarak uygulama gerektiren ve üniversitelerin anabilim dallarında yapılması zorunlu olan seçme sınavları kapsamındadır. Ülkemizdeki birçok üniversite de yapılan özel yetenek mülakatları okuldan okula farklı uygulamalar içermektedir.

Besyo Hazırlık Kursu Seçimi
Besyo'ya hazırlık kursları ülkemizin dört bir yanında verilen bir eğitim metodu haline gelmiştir. Ayrıca bu eğitimi sektör haline getiren profesyonel eğitmenler ve spor antrenörleri bulunmaktadır. Bu eğitimleri doğru bir uygulama ve düzenli ve istikrarlı bir şekilde yapan kişiler için başarı oranı oldukça yüksektir. Fakat ülkemizde birçok öğrenci aldıkları yanlış eğitimler yüzünden bu dalda mülakatlarda başarı olamadığı için sınavları kazanamamaktadırlar.

Besyo Hazırlı Kurslarının Öğrenciler Üzerindeki Etkileri
Herhangi besyo hazırlık kursunda 300 öğrenci var ise kursta bulunan öğrenciler hiç eğitim almamış ise rastgele bir üniversitenin özel yetenek mülakatlarına girse 70 80 tanesi bu sınavı kazanabilir. Bu sebeple besyo hazırlık kursu seçimi öğrencilerin ve ebeveynleri oldukça dikkat etmesi ve araştırması gereken bir konudur. Bu konuda en önemli şey doğru eğitimler uygulanarak iyi öğrenciler yetiştirip doğru antremanlar yaptırarak iyi bir üniversite seçimi yaptıran besyo hazırlık kurslarının başarı oranı % 80 üzerinde çıkabilmektedir. Bu durumların dışında gerçek olan bir diğer konuda bazı besyo hazırlık kurslarını tercih eden öğrenciler arasında başarı oranı düşük olan öğrenci sayısı oldukça fazladır. Fakat gerçek olan başka bir konuda kursların psikolojik destek vererek öğrencilere motivasyon yükleyerek tyt sınavlarında ve diğer özel yetenek sınavlarında öğrencileri hazır hale getirmesidir.

Spor Özgeçmiş Puanı Etkisi
Spor Özgeçmişi adından da anlaşılacağı üzere sportif kariyerdir. Bu kariyer içinde herhangi bir branştan elde etmiş olduğunuz dereceler, sporculuk yaptığınız yıl, oynadığınız takımın düzeyi şeklinde bilgiler yer almaktadır. Bazı üniversitelerin kendi sisteminde sportif özgeçmiş puanı uygulaması yapmaktadır.

Besyo Hazırlık Kursları Fiyatları
Hazırlık kursu olarak fiyatları en aza indirgedik. Bu sayede öğrencilerimiz bizleri tercih ederek kendi bütçelerini koruma altına almaktadır. Koruma altına alınan bütçe, öğrencilerimizin daha iyi bir şekilde harcama yapmalarını sağlamaktadır. Besyo hazırlık kursları fiyatları konusunda yaptığımız değişiklikler, öğrencilerimizi memnun etmektedir.

Besyo Hazırlık Kursları >
Besyo hazırlığı yapan öğrencilerimizin bizleri tercih etmeleri halinde birçok avantajdan faydalanmaları mümkündür. Çalışmaları profesyonel bir şekilde gerçekleştiren bir hazırlık kursu olarak, öğrencilerimizin memnun kalmalarına sebebiyet vermekteyiz. Besyo hazırlık kursları arasında en çok tercih edilen kurs olduğumuzu dile getirmek isteriz.

Besyo Hazırlık Kursu Anadolu Yakası
Besyo hazırlığı yapan öğrencilerimizi tesislerimizde en iyi şartlar altında eğiterek, daha iyi bir verim elde etmelerine ve sınavda başarılı olmalarına sebebiyet vermekteyiz. Besyo hazırlık kursu Anadolu yakası bölgesinde bulunmakta ve tarafımızca hizmet verilmektedir.

Besyo Hazırlık Kursu İstanbul
Hazırlık kursları arasında en iyi imkanları sunan tek kurs olduğumuz dile getirmek isteriz. Besyo hazırlık kursu İstanbul ilinde bulunmakta ve şube olarak, öğrencilerimizin en iyi verim elde etmelerini sağlayacak çalışmalar tarafımızca yapılmaktadır.

Besyo Hazırlık Kursu Kadıköy
Besyo hazırlık kursumuz, Kadıköy'de yer almakta ve öğrencilerimizin en iyi şartlar altında gelişmelerine olanak tanımaktadır. Besyo hazırlık kursu Kadıköy olarak, öğrencilerimizin en iyi verimi elde etmelerine sebebiyet verecek şekilde program hazırladık.

Besyo Hazırlık Kursu Üsküdar
Hazırlık kursu olarak, Üsküdar ilçesinde bulunmakta ve bu bölgede hizmet vermekteyiz. Besyo hazırlık kursu Üsküdar olarak, öğrencilerimizin en iyi şekilde verim elde etmesini sağlayacak programlar hazırladık.

Besyo Hazırlık Kursu
Hazırlık kursu olarak öğrencilerimizin hem besyo hazırlığı yapmasına, hem de sınavdan en iyi verim elde etmesine tüm bunların yanı sıra kendi alanında kendini geliştirmesine olanak tanıyoruz. Besyo hazırlık kursu olarak, öğrencilerimizin sınav esnasında zorlanmaması ve kendilerini daha iyi bir şekilde geliştirebilmelerini sağlamaktayız.

Besyo Hazırlık Programı
Besyo hazırlığını yapmak isteyen öğrencilerimiz için hazırladığımız program, kendilerinin en iyi verim elde etmelerine yardımcı olmaktadır. Besyo hazırlık programı tarafımızca profesyonel bir şekilde düzenlenmiş ve hazırlanmıştır.

Besyo Hazırlık
Besyo hazırlığı yapan öğrencilerimiz için oluşturduğumuz kurs programı, en iyi verimi elde etmelerine yardımcı olacaktır. Besyo hazırlık kursu olarak, öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerini ve sınavdan en iyi sonuç alabilmelerini sağlıyoruz.

Besyo Kursları
Besyo kursu olarak, öğrencilerimizin en iyi şartlar altında eğitim görmelerini sağlamaktayız. En iyi şartlar altında eğitim görmeyi sağlamamız, tercih edilmemize sebebiyet veren faktörler arasında yer almaktadır. Besyo kursları arasında en iyi konuma sahip olduğumuzu dile getirmek isteriz.

Besyo Okulları
Besyo hazırlığı yapan öğrencilerin bizlerden eğitim görmeleri ve tesisimzide kendilerini geliştirmeleri, daha iyi bir verim elde etmelerine sebebiyet vermektedir. Besyo okulları arasında öncü bir konuma sahip olduğumuzu dile getirmek ister ve öğrencilerimizin bizleri tercih ederek en iyi verim elde etmelerini tavsiye ederiz.

Besyo
Beden eğitimi ve spor konularında kendini geliştirmeyi amaçlayan, sporla alakalı olan, sınavları kazanmayı kendine hedef gören öğrenciler tarafımızca eğitime tabi tutulur. Besyo sınavına hazırlık yapmak isteyen öğrencilerimiz için geliştirdiğimiz ve hazırladığımız kurslar, sınavda maksimum düzeyde başarı elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Spor Akademisi Hazırlık Kursu
Spor akademisi olarak, öğrencilerimizin en iyi şekilde sınava hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz. Sınava hazırlık sürecinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, sunduğumuz eğitimler ve oluşturduğumuz antrenmanlar en iyi verimin elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Spor akademisi hazırlık kursu olarak öğrencilerimizi en iyi şartlar altında sınava hazırlıyoruz.

Spor Akademisi Hazırlık
Hazırlık yapmak isteyen öğrencilerimizin ve diğer bireylerin bizlerle iletişime geçmeleri halinde en iyi program ile hazırlık yapmaları, mümkün hale gelmektedir. Öğrencilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar çok sayıda avantaj elde etmeye sebebiyet vermektedir. Öğrencilerimiz ile aramızda olan ilişki her zaman tarafımızca olumlu etkilenmiş ve öğrencilerimizin bizleri tercih etmelerini sağlayacak birçok sebep bulunmaktadır. Spor akademisi hazırlık kursu olarak, öğrencilerimizin her zaman en iyi verimi elde etmelerine sebebiyet verdik.

Spor Akademisi Kursu Anadolu Yakası
Spor akademi kursları arasında en iyi konuma ve öncü bir profile sahibiz. Spor akademisi kursu Anadolu yakası ilçesinde tarafımızca kurulmuş ve hizmete sunulmuştur.

Spor Akademisi Kursu İstanbul
En iyi spor akademileri arasında yer alarak, öğrencilerimizin kendilerini en iyi şartlar altında geliştirmelerine sebebiyet vermekteyiz. Öğrencilerimiz bizleri tercih ederek birçok konuda avantaja sahip olduğundan ötürü sahip oldukları konum daha iyi bir duruma gelmektedir. Spor akademisi kursu İstanbul ilçesinde tarafımızca kurulmuş ve hizmete sunulmuştur.

Spor Akademisi Kursu Kadıköy
Spor akademisi kursu olarak, Kadıköy ilçesinde hizmet vermekte ve öğrencilerimizin sınava en iyi şartlar ve imkanlar dahilinde hazırlanmalarına olanak tanıyoruz. Buna olanak tanıyan bir kurs olarak, öğrencilerimizin daha iyi bir verim elde etmesine yardımcı olmaktayız. Spor akademisi kursu Kadıköy olarak öğrencilerimizin sınava hazırlık sürecinde problem yaşamamalarını sağlamaktayız.

Spor Akademisi Kursu
Akademi olarak öğrencilerimizin en iyi imkanlar dahilinde eğitim görmelerine ve kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktayız. Spor akademisi kursu olarak ilk etapta öğrencilerimizin hedeflerini öğrenmekteyiz.

Spor Akademisi
Kendilerini sporda geliştirmeyi amaçlayan, iyi bir spor akademiye ihtiyaç duyan, spor akademisinde kendini istediği gibi geliştirmeyi hedefleyen, besyo kazanmak isteyenlere eğitim sunuyoruz. Spor akademisi olarak öğrencilerimizin üniversite kazanabilmelerine yardımcı olmakta ve kariyerlerini daha iyi bir hale getirmelerine olanak tanıyoruz.

Spor Akademilerine Hazırlık Kursu
Öğrencilerimizin gelişmiş olan tesislerimizde antrenman yapmaları ve eğitim görmeleri, tarafımızca mümkün hale getirilmiştir. Spor akademilerine hazırlık kursu olarak öğrencilerimizin en iyi verimi elde etmelerine sebebiyet verdik.