Personal Trainer

Mert Enes şahin

Uzmanlık Alanı:Fitness ve Atletik Performans Eğitmeni
İstanbul Doğumluyum. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi-Antrenörlük bölümü mezunuyum.
2014 yılında başladığım Antrenörlük alanındaki çalışmalarıma;
- FMS -Functional Movement Screen Level 2
- SFMA -Selective Functional Movement Assessment
- FCS -Fundamental Capacıty Screen
- Athletic Lab Athletic Performance Level 2
- FMS Corrective Strategies
- Performe Better CFT1 - Functional Trainer Level 1
- Prague School DNS A - Dynamic Neuromuscular Stabilization
- Scwhinn Cycle Bronze Level
- TRX Suspension Training Level 2
- World Football Academy Course
- MAC Academy Course
- Michael Boyle Functional Strength Level 2
- Kettlebell Training Level 1
- Mike Young Functional Hypertrophy
- Cadaver Anatomy Course
- Spor Beslenmesi Sertifikası
- Temel İlkyardım Sertifikası
- Hentbol Uzmanlık 3.Kademe Antrenörlük gibi Uluslarası sertifika ve belgeleri ekleyerek bu alanda uzmanlaşmaya devam etmekteyim.


Derslerimizi Kadıköy Acıbadem'de ve eğer kendi sitenizin veya evinizin spor salonu var ise orada yapıyoruz.
Branş sorumlumuz olan Mert Enes şahin'e +90 531 834 36 97 numaralı özel hattından ulaşabilirsiniz.  

Personal Trainer S.S.S.

Bilgi
Aşağı doğru sıralanmış bilgileri inceledikten sonra cevabını bulamadığınız sorularınız veya randevu talepleriniz için Personal Trainer Mert Enes şahin ile iletişime geçebilirsiniz
Personal Trainer Mert Enes Şahin

İstanbul doğumlu. Marmara üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü 4.sınıf öğrencisidir. Uzun yıllar 1. Lig kulüplerinde hentbol oynadı. Kadıköy Acıbadem Akasya Shaba Life Club'da ve ayrıca Freelance Personal Trainer olarak çalışmaktadır. Daha önce Peak Performance, Zone Club Zorlu, MacFit gibi kulüplerde çalışmıştır. Uluslararası sertifikalara sahiptir. Mac Academy, Life Fitness Academy, Schwinn Cycle, Trx Suspension Training, Core Training, Functional Training Level-2 gibi birçok eğitim programını başarı ile tamamlamıştır. Uzun yıllar boyunca ders verdiği öğrencilerine spor alışkanlığını aşılamış, hareketli yaşam tarzını hayat felsefesi haline getirmiştir. Hobileri arasında otomobil kullanmak ve seyahat etmek vardır.

Randevu Almak İstiyorum
Sayfadaki güncel bilgileri inceledikten sonra salonu görmek, eğitmenimizle tanışmak ve personal training hakkında detaylı bilgi almak için randevu alabilirsiniz. şayet derslere başlanacak ise her pazar günü gelecek haftanın programı oluşturulmaktadır.


personal trainer
Mert Enes Şahin

Personal Trainer

0531 834 36 97

Ücret
Bir ders seansı 1 saattir.

2-4 Kişi Grup özel Ders fiyatı için iletişime geçiniz.
Dersin kendi evinizin ve/veya sitenizin salonunda olmasını istiyorsanız; ücret lokasyona ve saate göre değişmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Personal Trainer ile Çalışmak İçin Belge Gerekli midir?
Herhangi bir belgeye ihtiyaç olmamaktadır.
Ne Zaman Başlayabilirim?
Eğitmenimizden randevu aldıktan sonra ve haftalık program oluşturulduğu andan itibaren başlayabilirsiniz.
İletişim ve Koordinasyon
personal trainer
Mert Enes şahin

Personal Trainer

0531 834 36 97


Kısa Kısa

Personal Trainer
Ders Süresi Ne Kadar?
Ders süresi tam bir antrenmandır.Tam bir antrenman 1 saat sürmektedir.
Nasıl Beslenmeliyim?
Beslenme düzeyi kişiden kişiye değişmektedir. Kişinin yaşına, sağlık geçmişine, hedefine, vücudunun fizyolojik değerlerine, uyku düzenine vb. etmenlere göre dizayn edilir. Kas kütlesini artırmak için elbette proteine ihtiyaç vardır ancak proteinin günde kaç öğün alınacağı konusu sporcunun analizleri yapıldıktan sonra belirlenir.
Ders Planlaması Nasıl Oluyor?
öncelikle fiziksel yapınıza uygun ve/veya hedefinize yönelik egzersiz planlaması yapıyoruz.
(Aktif Isınma - Egzersiz programı - Statik Stretching).
Postürümü Nasıl Düzeltebilirim?
Genellikle postür problemleri şu nedenle oluşur;
Gereğinden fazla güçlü (gergin) kaslar veya gereğinden fazla zayıf kaslar.
öncelikle zayıf olan kaslarımızı kuvvetlendirip, gergin olan kaslarımızı esnetmeliyiz.
Postür düzeltici egzersizler uygulamalıyız ve aynı zamanda günlük yaşantımızda yaptığımız eğilme, çömelme, yerden bir şey alma gibi bedensel hareketleri doğru bir biçimde yapmalıyız.
Personal Trainer Fiyatları
Kişisel antrenörle spor yapmak isteyen kişilerin eç çok merak ettiği husus fiyat bilgisidir. Fiyat konusunda kuşkuya düşen kişilerin, avantajlarımızdan faydalanması ve kuşkularının son bulması mümkün hale getirilmiştir. Personal trainer fiyat konusunda yaptığımız düzenlemeler, insanların daha az ücret ödeyerek bu hizmetten faydalanabilmesine olanak tanımıştır. Bu sayede kişisel antrenör ile çalışmak isteyen herkes bizleri tercih ederek, cüzi bir miktarda ödeme yapıp hizmetten faydalanabilmektedir. Kişisel antrenör ile çalışmak, hedeflenen vücut formuna daha hızlı ulaşabilmeye yardımcı olur. Hedeflenen vücut formuna kısa süre içerisinde ulaşabilmek, antrenör sayesinde mümkün hale gelir. Tüm bunların yanı sıra oluşturulan spor programları, daha iyi bir şekilde çalışabilmeye yardımcı olarak spor yapan kişinin maksimum verim elde etmesine olanak tanır. Vücudunu kısa süre içerisinde istediği forma ulaştırmak isteyen kişiler, bizleri tercih etmektedirler. Personal trainer fiyat konusunda yaptığımız indirimler, tercih edilmemize sebebiyet veren faktörler arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek, daha az ücret ödemekte ve hizmet kalitemizden faydalanmaktadırlar. Bu sayede insanların hedeflediği görünüme ulaşmaları mümkün hale gelir. Tüm bunların yanı sıra antrenör tarafından oluşturulan spor ve besin programı, sağlıklı bir yaşama adım atmanın habercisi haline gelir. Spor yapan kişi sağlıklı bir yaşama ulaşarak, kendi bünyesini daha da güçlendirir. Her aşamada daha fazla verim alabilmek, antrenör tarafından verilen bilgiler ve tavsiyeler sonucunda mümkün hale gelmektedir.

Personal Trainer Fiyatları Pahalı Mı?

Fiyatların en aza indirgenmesi tarafımızca sağlandığından dolayı bu hizmetin pahalı olduğunu düşünen kişiler, kuşkularına son vermektedirler. Personal trainer fiyat konusunda birçok müşterimiz, bizleri tercih ederek memnun kalabilmişlerdir. Tüm bunların yanı sıra spor programının profesyonel bir şekilde oluşturulması, maksimum verim elde edebilecek hale gelmesi antrenör sayesinde mümkün hale gelir. Spor yapan kişiler doğru bir şekilde bedensel hareketler yapar ve bir süre sonra yanlış hareket yapmaya veda eder. Spor hareketlerinin her zaman doğru yapılabilmesi, oldukça önemlidir. Spor hareketlerinin doğru yapılması, spora ayrılan vakitten daha fazla verim alınabilmesine yardımcı olur. Bu sayede spor yapan kişi, spora ayırdığı vakti daha iyi bir şekilde değerlendirir. Kişisel antrenör sayesinde birçok kişi hedeflediği vücut formuna, besin ve spor programlarıyla ulaşabilmiştir. Spor yapan kişinin antrenör tarafından verilen bilgiler ve oluşturulan programlar sayesinde motivasyonu üst limite ulaşmaktadır. Personal trainer fiyat konusunda birçok düzenleme yaptık. Bu sayede müşterilerimiz daha uygun bir fiyatla, kendi vücudunun formunu koruyabilmekte ve istediği görünüme ulaşabilmektedir. Her spor aletinin doğru bir şekilde kullanılması, her zaman doğru hareketleri yaparak vücudun istenilen forma ulaştırılabilmesi kişisel antrenörle sağlanmaktadır. Personal trainer bu konuda devreye girmekte ve müşterilerimizin sporu daha doğru bir şekilde yapabilmesine olanak tanır. Her hareketin doğru yapılması, doğru beslenmek, hangi aşamada neler yapılması gerektiği konusunda antrenör yardımcı olmaktadır.

Personal Trainer Hizmeti

Kişisel antrenör hizmeti tarafımızca kusursuz bir şekilde verilmekte ve her yaş aralığı bu hizmetten faydalanabilmektedir. Zayıflamak veya kilo almak gibi bir amacınız varsa bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Personal trainer fiyat konusunda ayrıca yaptığımız düzenlemeler, daha az ücret ödemenize sebebiyet verecektir. Bu sayede kendi bütçenizi koruma altına alarak hizmetimizden faydalanabileceksiniz. Her hafta ölçüler alınacak, bu sayede kendi vücut gelişiminizi hızlıca görebileceksiniz. Doğru bir şekilde beslenmek, vücut yapısına uygun spor programı oluşturmak antrenör tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz, bizleri tercih ederek kendi vücut gelişimlerini hızlandırarak kendi hedeflerine daha hızlı bir şekilde ulaşabilmenin keyfini yaşamaktadır. Sunduğumuz hizmetin uygun fiyat ve yüksek kalite hizmet politikasını izlemesi, tercih edilmemizi sağlamaktadır.

Personal Trainer ile Çalışmanın Avantajları
Kişisel antrenöre ihtiyacınız varsa ve bu konuda destek almak için cüzi bir miktarda ödeme yapmak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Personal trainer İstanbul hizmetimiz, kapsamlı bir şekilde müşterilerimize sunulmakta ve spor yapan kişinin kısa süre içerisinde hedeflediği görünüme ulaşması mümkün hale gelmektedir. Doğru bir şekilde spor hareketlerini yapabilmek tarafımızca mümkün hale getirilmekte ve bizi tercih edenler spor için ayırdığı vakitten maksimum verim elde edebilmektedir. Spor için ayrılan vakitten maksimum verim elde edilmesi, tarafımızca mümkün hale getirildiğinden dolayı birçok kişi bizden bu konuda destek almaktadır. Bizden destek alanlar, kısa süre içerisinde hedeflediği vücut görünümüne ulaşabilmenin keyfini yaşamaktadır. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek, birçok konuda avantaja sahip olmaktadır. Kısa süre içerisinde hedeflediği vücut görünümüne ulaşan müşterilerimiz, bizleri tercih ettiği için memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Personal trainer İstanbul hizmetimiz, müşterilerimizin memnun olacağı hale getirilmiş ve her zaman bizlerden maksimum verim alınması söz konusu olmaktadır. Spor programını doğru hale getirmek, tarafımızca sağlanmaktadır. Hareketlerin doğru bir şekilde yapılması, kişisel antrenörümüz tarafından gösterilmektedir. Hareketlerin doğru yapılması, kısa süre içerisinde vücut gelişimine sebebiyet veren faktörler arasında yer alıyor. Bu sebeple birçok kişi bizlerden bu desteği alarak, kendi vücut gelişimlerini hızlandırıyorlar. Tüm bunların yanı sıra uygun fiyat, yüksek kalite hizmet politikamız; birçok müşterimizin bizleri tekrardan tercih etmesine aynı zamanda tavsiye edilebilir bir firma olduğumuza inanmasına sebebiyet vermiştir.

Personal Trainer ile Çalışmanın Avantajları

Kişisel antrenörle çalışmanın en büyük avantajı, spor yapan kişinin sağlıklı bir vücuda kısa süre içerisinde kolayca erişebilmesidir. Personal trainer İstanbul hizmeti tarafımızca kusursuz bir şekilde verilmektedir. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek, birçok konuda avantaja sahip olmakta aynı zamanda kendi bütçelerini koruma altına almaktadır. Kişisel antrenörle çalışan kişiler, kendi besin ve spor programını oluşturabilmektedir. Haftalık gelişmeler, alınan ölçülerle belirgin bir şekilde gösterilmekte ve spor yapan kişi bu gelişmeleri kendi gözüyle görebilmektedir. Tüm gelişmelerin farkında olarak spor yapmak, antrenör sayesinde mümkün hale gelir. Tüm ölçüler her hafta alınır ve daha hızlı yol kat etmek için gerekenler yapılır. Kişisel antrenör sayesinde birçok kişi kendi vücut yapısını daha estetik bir duruma getirebilmiştir. Vücut yapısının estetik bir görünüme ulaşması, tarafımızca sağlanmaktadır. Personal trainer İstanbul hizmetimiz sayesinde birçok kişi, kendi vücut yapısını geliştirmiş ve spora ayırdığı vakitten maksimum verim elde edebilmiştir. Sunduğumuz hizmetin bu denli kaliteli olması ve fazlasıyla avantaj sunması, tercih edilebilir olduğumuzun göstergesidir. Antrenörlerimiz sayesinde birçok kişi kendi vücut yapısını kısa süre içerisinde geliştirmenin keyfini yaşamaktadır. Tek başına spor yapan ile kişisel antrenörle spor yapan kişi arasında dağlar kadar fark vardır. Tek başına spor yapan kişi uzun bir süre içerisinde hedeflerine ulaşırken, antrenörle spor yapan kişi kısa süre içerisinde vücudunu geliştirebilmektedir.

Personal Trainer İstanbul Hizmeti

Kişisel antrenör hizmeti dilediğiniz taktirde tarafımızca kusursuz bir şekilde verilmektedir. Bizleri tercih ettiğiniz taktirde hizmetimizin avantajlarından faydalanabilir ve kendi vücut yapınızı istediğiniz forma ulaştırabilirsiniz. Personal trainer İstanbul hizmetimiz sayesinde kas yapınızı güçlendirebilir, zayıflayabilir veya kilo alabilirsiniz. Besin ve spor programları sayesinde istediğiniz vücut yapısına ulaşmanız mümkün olacaktır. Tüm bunların yanı sıra hangi aşamalarda, hangi aletleri kullanmanız gerekiyorsa bu konuda kişisel antrenör sizlere yardımcı olacaktır. Kişisel antrenör tüm bunların yanı sıra haftalık ölçülerinizi alarak, vücudunuz üzerindeki değişiklikleri sizlere rapor edecek ve aynı zamanda motivasyonunuzun artmasına sebebiyet verecek şekilde çalışacaktır.

Personal training; yani kişiye özel antrenman; yani sadece size özel! Eğer bir Personal Trainer'ınız var ise spora olan bakış açınız büyük ölçüde değişecektir. Personal Trainer'ın sizi yönlendirmedeki kabiliyeti, kendinizdeki potansiyelin farkına varmanızı sağlayacaktır. Bu da yaptığınız sporu daha etkin yapmanıza olanak sağlayarak, hedeflerinize hızla ulaşmanıza yarayacaktır. Bunun yanı sıra bilinçli yapılan spor, sakatlanmaların da önünde büyük engeldir. Kısacası Personal Trainer ile çalışmanız direkt olarak siz ve sağlığınız ile ilgilidir. Bir partner veya Personal Trainer ile çalışmadan, motivasyonunuzu yüksek tutmak ve antrenmanda süreklilik sağlamak gerçekten zordur. Personal Trainer sizinle birebir iletişimde olduğu ve sizi takip ettiği için sporu ihmal etmenizin önüne geçecektir. Bu sayede sistemli bir şekilde antrenmanlarınızı yaparak istenen sonuçlara ulaşıyor olacaksınız. Eğer bir Personal Trainer ile çalışıyorsanız ve beklenmedik bir durum yaşadıysanız, çalışma saatleri size göre şekillenir, aynı şekilde programınız da. Personal Trainer ile çalışmak motivasyonunuzu büyük ölçüde artırır. Sizi bir sisteme ve programa sokmasından kaynaklı olarak, spordan aldığınız zevk iki katına çıkacaktır. çünkü sizin yerinize sizi düşünen birisi vardır. çoğu zaman antrenman programı ile beslenme programı örtüşmemektedir. Eğer bölgesel bir çalışma veya ulaşılmak istenen bir hedef var ise; burada beslenme programının önemi iki katına çıkar. Bu yüzden; eğer bir profesyonel ile çalışıyorsanız egzersiz programınızı destekleyici bir beslenme programına da sahip olursunuz.

Personal Trainer ücretleri
Kişisel antrenör ile çalışmak, birçok kişinin yüksek miktarda maliyet gerektirecekmiş gibi düşüncelere kapılmasına yol açıyor. Bunun tamamen yanlış olduğu, personal trainer ücretleri üzerinde yaptığımız düzenlemelerle kanıtlanmıştır. Verdiğimiz hizmetin en uygun fiyata indirgenmesi tarafımızca sağlanmış ve bizi tercih edenler doğru spor programına cüzi bir miktarla sahip olabilmektedir. Fiyatları en aza indirgememiz, verdiğimiz hizmetin kalitesini düşürmemiş ve bizi tercih edenler her zaman bizlerden maksimum verim elde edebilmiştir. Spor hareketlerinin doğru yapılması, doğru beslenmek ve yanlış hareketlerden uzaklaşmak gibi avantajlar; verdiğimiz hizmetin kaliteli olduğunun göstergesidir. Bu sayede bizi tercih edenler, en doğru spor programına sahip olmakta ve kendi vücudunun gelişmesine olanak tanımaktadır. Kişisel antrenör ücretleri hakkında birçok kişi ön yargıya sahiptir. ön yargının oluşması, birçok kişinin yüksek fiyatla hizmet vermesinden kaynaklanmaktadır. Bizler ise personal trainer ücretleri konusunda bir düzenleme yaparak, fiyatların en aza indirgenmesine sebebiyet verdik. Bu sayede bizi tercih edenler; uygun fiyat ile yüksek kaliteye ulaşabilmenin keyfini yaşamaktadır. Doğru spor programı ile istenilen vücut yapısına ulaşmak, kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Böylelikle spor yapan kişi, spor için ayırdığı zamandan maksimum verim alabilmektedir. Maksimum verimin alınması, profesyonel kişisel antrenör ile sağlanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra spor yapan kişinin nasıl beslenmesi gerektiği konusunda kişisel antrenör gerekli planları yapar ve spor yapan kişiyi bilgilendirir.

Personal Trainer Ücretleri Pahalı Mı?

Kişisel antrenör ücretlerinin yüksek düzeyde olduğunu düşünen kişilere, indirim yaparak birçok konuda kendilerine yardımcı olmaktayız. Personal trainer ücretleri en aza indirgenmesinin sayesinde müşterilerimiz bizlerden maksimum verim elde edebilmenin keyfini yaşamaktadır. Kendi bütçelerini koruma altına alan müşterilerimiz, sağlıklı bir yaşama ulaşabilmektedir. Hizmetimiz birçok konuyu kapsamakta ve aldığımız ölçülerle, haftalık gelişimlerin görülmesi mümkün hale gelmektedir. Haftalık gelişimlerin görülmesi, spor yapan kişinin motivasyonunu arttırmaktadır. Motivasyon, bir sporcunun en ihtiyaç duyduğu şeyler arasında yer almaktadır. Sporcunun hiçbir şekilde spordan vazgeçmemesi, kendi vücut yapısını geliştirmesi ve hedefine ulaşması kişisel antrenörün verdiği motivasyon aynı zamanda bilgilerle mümkün hale gelmektedir. Bu sayede spor yapan kişi kısa süre içerisinde hedeflediği vücut yapısına ulaşmanın keyfini yaşamaktadır. ücretlerin pahalı olmaması, tarafımızca sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ederek düşük düzeyde bir ücret ödemekte ve yüksek kaliteli bir hizmet alabilmektedir. Personal trainer ücretleri konusunda yaptığımız düzenlemeler, herkesin bu hizmetten faydalanabilmesine yardımcı olmuştur. Hareketlerin doğru yapılması, doğru beslenmek, spor için ayrılan vakitten maksimum verim elde edebilmek mümkün hale gelmektedir. Verdiğimiz hizmetin bu kadar kapsamlı olması, sektörde öncü bir profilimizin olduğunun göstergesidir. Spor yapan kişinin kısa süre içerisinde hedeflediği görünüme ulaşabilmesi, tarafımızca mümkün hale getirilmiş ve müşterilerimiz bizleri tercih ederek birçok konuda avantaja sahip olabilmenin keyfini yaşamaktadır.

Personal Trainer Hizmeti Faydalı Mı?

Kişisel antrenör ile çalışmak, birçok konuda avantaja sahip olmaya yardımcı olmaktadır. Bu yüzden birçok kişi kişisel antrenör ile çalışmaktadır. İnsanları kuşkuya düşüren tek konu fiyattır. Personal trainer ücretleri konusunda yaptığımız düzenlemeler, insanların aklında bulunan kuşkuların son bulmasına yardımcı oluyor. Bu sayede kişiler, maksimum verim elde ederken aynı zamanda daha az ücret ödemektedir. ücretlerin aza indirgenmesi, tarafımızca sağlandığından dolayı müşterilerimiz gönlü rahat bir şekilde bizleri tercih edebilmektedir. Verdiğimiz hizmet, her zaman takdire şayan olmayı hak etmiş ve birçok kişinin spor konusunda rahatlamasına, hedeflerine ulaşmasına kolay bir şekilde sebebiyet vermiştir. Her spor programı analizlerle, kişinin vücut yapısına uygun bir şekilde oluşturulmaktadır.