Sancaktepe Basketbol Okulu

CUMARTESİ + PAZAR 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00  

Merak Edilenler

Bilgi
Sancaktepe Basketbol Okulu, Bu şubede sözleşmeye bağlı olarak belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile markamız kullanılmaktadır. Sancaktepe Basketbol Kursu
Nasıl Kayıt Olunur?
İlk antrenmana geldiğinizde gerekli belgeler tarafınıza verilip doldurmanız istenir. Daha sonraki dönemde lisans için gerekli evraklar listesi kursiyere verilerek sonraki çalışmalara bu belgeleri getirmesi istenir.

Gruplar Nasıl Oluşturulur?
Gruplandırma yaş seviyelerine göre yapılır. Sporcular arası seviyeye göre küçük gruplar oluşturulur, gerekirse bire-bir antrenör eşliğinde çalışma yapılır. Gruplarımız sayı olarak istisnai durumlar haricinde en fazla 15 sporcudan oluşur. Her grup için en az üç eğitmen görev alır.
Eğitmenlerimiz
Antrenör kadromuzun tamamı alanında yüksek eğitim görmüş kişilerden oluşur. Her eğitmenimiz alanında uzman ve pedagojik eğitim ilkelerine uyumlu olarak çalışmaları gerçekleştirmektedir.
Ücretler

Ücretlerimiz bir defaya mahsus kıyafet ve her ayın 1-5 ’i arasında ödenecek olan aylık ücretlerden oluşur. Bunun dışında herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ücret karşılığı verilen kıyafetler; forma takımı, tişört ve çoraptan oluşmaktadır.

Kıyafet Ücreti 300 tl,
Aylık Aidat 300 tl dir.

Yetkili Koordinatör İletişim
erhan bingöl
Erhan Bingöl

Koordinatör

0505 703 39 25