Özel Tenis Dersi

Kentleşmenin gelişmesi ile özel veya kamusal alanlardaki tenis kortu sayısının artması sayesinde her seviye ve her ekonomik düzeydeki birey tenis sporu ile tanışma fırsatı bulabiliyor. Herhangi ciddi bir sakatlığa sebebiyet vermeyecek kadar yumuşak bir spor olan tenis, oyuncusuna sağlıklı spor yapmanın yanısıra aynı zamanda keyif yaşatan bir branştır.

İster gruplar halinde yapılan tenis kursları olsun, ister birebir özel tenis dersi şeklinde verilen eğitimler olsun, kısa sürede tenis öğrenebilir veya tekniğinizi geliştirebilirsiniz. Küçük çocuklar için düzenlenen tenis okullarına dahil olan miniklerin gelecekte birer tenis sporcusu olmaması için herhangi bir neden düşünülemez. Tenis altyapı sporcuları öğrencilik yıllarında tenis sayesinde eğitim bursu alma imkanı elde edebilirler.

Arzu ederseniz sizin davet edeceğiniz kortunuzda da tenis dersi alabilirsiniz. Kendi kortunuz yoksa kulübümüzün yönlendireceği değişik lokasyonlardaki kortlarda tenis dersi alabilirsiniz. Her seviyedeki tenis sporcusuna uygun eğitimler sayesinde tenis turnuvalarına katılmak için teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bile tenis koçluğu desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Ataşehir, Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe, Kartal ve size ulaşımı en yakın olan bölgelerde Tenis kursları, birebir özel tenis dersi.


    En hızlıya - En yükseğe - En güçlüye!..
Citius - Altius - Fortius!..